Главная О фонде Медучреждения Публикации Медиа Партнеры Форум Контакты Общественный совет при МЗ Украины
Заболевания Библиотека Медоборудование Врачи Медицинское образование Мировые медучреждения Нужна помощь
Главная
О фонде
Наша команда
Программы
Стратегия
Новости
Публикации
Медиа
Консультация
Контакты
Общественный совет при МЗ Украины

Новости фонда
08.05.2012/20:00
С Днём Победы!
Мы выражаем свою искреннюю благодарность и признательность убелённым сединами в...
15.04.2012/08:00
С праздником Пасхи!
С чувством глубокой радости и от всего сердца поздравляем Вас со Светлым Христо...
11.04.2012/12:00
На официальном сайте Минздрава опубликован новый Персональный состав Общественного Совета
На официальном сайте Минздрава опубликован новый Персональный состав Общественн...

Публикации

МІСЬКА ЛІКАРНЯ ДОЛУЧИЛАСЯ ДО "ЄДИНОГО МІЖНАРОДНОГО МЕДИЧНОГО ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЙНОГО ПРОСТОРУ"
Автор: , написана: 2009-07-14 15:00:00

З діловим візитом у Рівненській центральній міській лікарні побував президент благодійного фонду «Допомога медицині» Олександр Етніс. Метою його приїзду стало налагодження подальшої співпраці з цим лікувальним закладом.

Як розповів Олександр Етніс на прес-конференції, вже понад шість років БФ «Допомога медицині» успішно реалізує в Україні свої програми, маючи на меті поліпшити якість надання медичної допомоги населенню. Зокрема, це програма медичного обміну, згідно з якою лікарі українських лікувальних закладів, з якими співпрацює Фонд, мають можливість переймати досвід колег зі США, Італії, Франції, Польщі та Німеччини, а закордонні партнери - відвідувати лікувальні заклади в Україні.

Як приклад дії цієї Програми, Олександр Етінс розповів про співпрацю Фонду з Інститутом серцево-судинної хірургії ім. М. Амосова, завдяки якій фахівці Інституту впровадили методику аортокоронарного шунтування на працюючому серці, зменшивши сьогодні в результаті показники летальності з 11,1% у 2000 році до 0,5% (нині ці показники є найкращими у світі). Крім цього, завдяки співпраці Фонду з міжнародним БФ «Україна-3000» в рамках програм медичного обміну і «Від лікарні до лікарні» лікарі Рівненської обласної дитячої лікарні двічі побували на стажуванні в лікувальних закладах США.

Також БФ «Допомога медицині» реалізує Програми «лікування за кордоном» та «Поліпшення технічного оснащення медичних установ». У рамках першої з них Фонд дає змогу пацієнтам, які з тих чи інших причин не можуть отримати необхідну медичну допомогу в Україні, пролікуватися за кордоном. А виконуючи іншу Програму, надає допомогу державним лікувальним закладам-партнерам БФ у вигляді медичного обладнання, витратних матеріалів, ліків, ремонтних робіт.

Сьогодні ж БФ «Допомога медицині» впроваджує ще одну програму, інноваційний проект «Єдиний міжнародний медичний телекомунікаційний простір». На думку Олександра Етніса, його реалізація значно прискорить процеси реформування вітчизняної охорони здоров’я, підвищить рівень професійності лікарів, поліпшить їхнє спілкування із закордонними колегами і дозволить вже сьогодні зробити реальним процес інтеграції України у світове медичне співтовариство. Фонд  пропонує партнерам безплатно розмістити на його веб-порталі інформацію про свій лікувальний заклад і про фахівців, які тут працюють. Таким чином, всі бажаючі зможуть дізнатися про те, на якому рівні надається тут медична допомога, досягнення її лікарів і спектр надаваних медичних послуг. Крім цього, завдяки співпраці Фонду з однією з найпотужніших у Східній Європі телекомунікаційних компаній «Адамант» є можливість проведення веб-конференцій і консультацій, а також спілкування фахівців в online-режимі з одночасним залученням восьми лікувальних закладів як України, так і Європи, й США.  

- Програми й ідеї, запропоновані Олександром Етнісом, нам дуже імпонують і ми охоче запроваджуватимемо їх на базі ЦМЛ м. Рівне, - підсумував головний лікар закладу Євген Кучерук. – Наші фахівці постійно вивчають передовий світовий досвід, щоб якомога якісніше виконувати свою роботу і надавати пацієнтам медичну допомогу на сучасному рівні. Тож і співпраця з БФ «Допомога медицині» сприятиме нам у цих прагненнях.     

Дана РОМАНЮК

http://medvisnyk.org.ua/content/view/1099/31/  

Логин
Пароль
Забыли пароль?  

Заболевания
Заболевания органов дыхания
Заболевания сердечно-сосудистой системы
Заболевания эндокринной системы
Повреждения и заболевания кисти

Консультация

Для врачей

 
Сайт создан компанией NewArt.com.ua . Все права защищены. © 2008-2012